ул. Елены Пчилки 2, оф.4

Фотоомолодження

Ми звикли до твердження, що ультрафіолет — абсолютне зло. Це не зовсім так, контрольовані хвилі світла можна використовувати зі значною користю для організму.

У NDL Group ви можете пройти сеанси фотоомолодження обличчя і тіла.

Фотоомолодження — це методика впливу на шкіру штучним світлом, що виділяється апаратно з відсіченим шкідливим випромінюванням УФ-спектру. Інтенсивне імпульсне світло (IPL) проникає в глибокі шари дерми, запускаючи процеси омолодження.

Перед призначенням процедури потрібна обов’язкова консультація з нашим лікарем-дерматологом, який підбере індивідуальний курс фотоомолодження.

Показання:

 • Купероз
 • Розширені пори, акне
 • Підвищена пігментація шкіри
 • Реабілітаційний післяопераційний період
 • Обвисання, в’ялість шкіри, птоз

Протипоказання:

 • Пошкодження шкіри в місцях проведення процедури
 • Герпес в момент загострення
 • Період вагітності і лактації
 • Прийом препаратів, що підвищують фоточутливість шкіри
 • Світлочутливі дерматози

Вартість процедури фотоомолодження

Наименование услуги Цена
Фотоомолодження ДЕКОЛЬТЕ 600 грн
Фотоомолодження КИСТІ РУК 600 грн
Фотоомолодження ОБЛИЧЧЯ 800 грн
Фотоомолодження ОБЛИЧЧЯ+ДЕКОЛЬТЕ 1 000 грн
Фотоомолодження ОБЛИЧЧЯ+ШИЯ 1 000 грн
Фотоомолодження ОБЛИЧЧЯ+ШИЯ+ДЕКОЛЬТЕ 1 500 грн
Фотоомолодження ЛОБ 400 грн
Фотоомолодження ПЛЕЧІ+ ЗОНА МІЖ ЛОПАТКАМИ 800 грн
Фотоомолодження ПОДБОРІДДЯ 300 грн
Фотоомолодження СПИНА 1 000 грн
Фотоомолодження  ШИЯ 500 грн
Фотоомолодження ШИЯ+ДЕКОЛЬТЕ 800 грн

Чому в якості anti-age догляду варто обрати саме фотоомолодження?

 • Ця процедура безболісна. У NDL Group ми використовуємо сучасне обладнання останнього покоління для фототерапії, оснащене системами контролю і охолодження. Ви не відчуєте жодного дискомфорту під час процедури, тільки приємне тепло.
 • Процедура фотоомолодження не займе у вас багато часу і не порушить звичного розкладу. Фотоомолодження не потребує реабілітаційного періоду, буквально через півгодини ви вже можете їхати на заплановану зустріч або в спортзал.
 • Фотоомолодження Київ працює комплексно в декількох напрямках. Всього одна процедура допоможе вам позбавитися від зморшок, в’ялості і птозу, прибрати пігментацію і купероз.
 • Порівняно невисока ціна на послугу з гарантованим стійким результатом. Фотоомолодження в Києві — одна з найбільш вигідних інвестицій в вашу красу.

Як проходить процедура фотоомолодження?

Під час процедури фотоомолодження відбувається реструктуризація і зміцнення волокон колагену і еластину. Стімулюється лімфоток і кровопостачання, що призводить до актівізації міжклітінного обміну: шкіра отримує більше живильних речовин, а токсини виводяться швидше за рахунок прискорених процесів метаболізму.

В результаті ви отримуєте природне омолодження шкіри з тривалим ефектом. Розгладжується мікрорельєф шкіри, зникають дрібні зморшки, колір обличчя вирівнюється. Ви помітите значне зменшення пігментації на обліччі і зникнення проявів куперозу. Шкіра після фотоомолодження стає більш пружньою, відновлюється тургор и підтягується овал обличчя.

Рекомендуемые процедуры

Криосауна

Мощный инструмент для омоложения всего организма. Лечебное и тонизирующее воздействие получает не только кожа, но и все тело.

Вакуумно-роликовий массаж

Вакуумно-роликовое воздействие на ткани моделирует контуры, уменьшает объёмы тела и имеет антицеллюлитный эффект.

Контурная пластика

Метод идеально подойдет для заметного омоложения лица, коррекции носогубных складок и «гусиных лапок», разглаживания мимических морщин.

Запишитесь на прием

Мария - опытный врач эстетист. Косметолог с богатым опытом работы по всим инъекционным методикам, поможет вам стать лучше.

Мария - опытный врач эстетист. Косметолог с богатым опытом работы по всим инъекционным методикам, поможет вам стать лучше.