ул. Елены Пчилки 2, оф.4

SPA-капсула — інфрачервона сауна

Окрім всім відомої лазні і сауни, є ще один вид теплових процедур — інфрачервона сауна. Технологія прийшла до нас з Японії, SPA-капсулу винайшов знаменитий японський доктор Тадаші Ішикава.

Принцип дії інфрачервоної сауни полягає в глибокому прогріванні органів людини спеціальним випромінюванням, яке не впливає на шкіру, а діє зсередини.

Інфрачервоні хвилі — це природне теплове випромінювання, властиве будь-якому тепловому об’єкту. Відвідування SPA-капсули — відмінний спосіб зняти втому, позбутися головного болю, розслабити м’язи після напруженого тренування. Терапевтичний ефект після процедури приголомшливий — ви отримуєте додатковий заряд бадьорості та енергії, а тіло стає легким і відпочившим.

 

Інфрачервона сауна нормалізує кровообіг і стимулює лімфоток, допомагає стабілізувати тиск, позбавляє від мігрені і тахікардії.

Показання:

SYBARITIC Alpha LED Oxy Light — Комплексна реабілітаційна установка, що використовується в медицині, спорті, психіатрії, SPA, естетичному бізнесі
 • Реабілітаційний період після травм
 • Тривожні розлади
 • Розлади адаптації
 • Надлишкова маса тіла
 • Посттравматичні стресові розлади
 • Головні болі, мігрені

Протипоказания:

 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання серцево-судинної системи
 • Хронічні захворювання органів дихання
 • Запально-дегенеративні захворювання хребта
 • Інфекційні захворювання шкіри

Стоимость процедуры в SPA-капсуле

Назва послуги Ціна
СПА — капсула 1 процедура «ALFA OXY SPA» 500 грн
СПА — капсула 10 процедур «ALFA OXY SPA» 4 000 грн
СПА — капсула 5 процедур «ALFA OXY SPA» 2 000 грн

Як працює SPA-капсула?

Інфрачервоні промені всередині вертикальної SPA-капсули проникають в тіло на глибину до чотирьох сантиметрів. Це відбувається завдяки унікальній конструкції випромінювача. Запатентований карбоновий нагрівач безпечний для людського тіла.

Інфрачервоне випромінювання прогріває суглоби, кістки, тканини та органи, а також сприяє активізації клітинного обміну. Після сеансів в SPA-капсулі в організмі прискорюються метаболічні процеси, відзначається поліпшення загального стану, зміцнюється імунна система.

При інтенсивному прогріванні тіла природною реакцією є підвищене потовиділення. Термічний вплив в інфрачервоній сауні максимально м’який, температура в капсулі не підіймається вище 60 градусів. Такий температурний режим не перевантажує серце і легені, інфрачервона сауна безпечна для тих, кому баню зазвичай не рекомендують.

 

 
Особлива користь інфрачервоної сауни полягає в дивовижному ефекті, якого неможливо досягти в звичайній сауні. Завдяки впливу на глибинні шари тканин і органів, змінюється характер потовиділення: з потом виходить 80% води і 20% токсинів, в звичайній лазні цей показник не вище 5%.

Тривалість сеансу в інфрачервоній сауні зазвичай становить 20-30 хвилин або ж збільшується відповідно до індивідуальних показань.

Рекомендуемые процедуры

Криосауна

Мощный инструмент для омоложения всего организма. Лечебное и тонизирующее воздействие получает не только кожа, но и все тело.

Вакуумно-роликовий массаж

Вакуумно-роликовое воздействие на ткани моделирует контуры, уменьшает объёмы тела и имеет антицеллюлитный эффект.

Контурная пластика

Метод идеально подойдет для заметного омоложения лица, коррекции носогубных складок и «гусиных лапок», разглаживания мимических морщин.

Запишитесь на прием

"Для записи заполните анкету"

"Для записи заполните анкету"