вул. Олени Пчілки 2, оф. 4
до списку статтей

Кріосауна — процедура молодості11

Заморожувати заради здоров’я — так можна сміливо сказати про процедуру кріосауни. Хочете отримати здоров’я, красу і бадьорість в одному флаконі? Вам сюди!

Ця кабіна дозволяє продовжити Вашу молодість, красу і здоров’я всього лише за 2-3 хвилини в день, за рахунок природної стимуляції роботи імунної системи. Випереджаючи всі питання, відразу кажемо, що -170 сухі, а не вологі, відповідно переносяться легко.

Одна з найпопулярніших причин використання кріосауни — це позбавлення від целюліту. Горезвісна «апельсинова кірка» панічно боїться цієї процедури.

Коли Ви потрапляєте в холод, Ваш організм моментально активізує всі ресурси. Йому здається, що Вам загрожує смертельна небезпека і він робить все, щоб її уникнути. Тому автоматично посилюється кровообіг, поліпшується мікроциркуляція, а це перший і самий продуктивний спосіб прибрати целюліт. Шкіра стане м’якою, шовковистою і пружною.

Якщо Ви доповните кріосауну масажем — результат Вас просто здивує. І цей ефект не хвилинний, він буде тривати мінімум два дні, поки організм не усвідомить, що загрози життю немає і можна заспокоїтися.

Сподобалась стаття?
(3,50 з 5)
Loading...

Останні публікації

до списку статтей