вул. Олени Пчілки 2, оф. 4

Апаратна УЗ чистка

Апаратна ультразвукова чистка шкіри– це перший метод глибокого очищення шкіри за допомогою спеціальної апаратури.

Суть методики полягає в тому, що мікрохвилі проникають глибоко в шкіру і якби виштовхують на її поверхню забруднення. Перевагою цього методу можна назвати те, що окрім очищувального ефекту, мікрохвилі додатково масажують і стимулюють шкіру, активізуючи процеси самоочищення. Розгладжуються дрібні зморшки, шкіра відновлює тургор і пружність.

Ультразвуковий скрабер прекрасно справляється з вугровими висипами (не запаленими), прибирає комедони і чистить пори. На відміну від механічного чищення, яке може залишити сліди на шкірі і вимагає відновлювального періоду, ультразвукове очищення не травмує шкіру, не залишає почервоніння і не вимагає реабілітації.

 

Показання:

  • Перші ознаки старіння шкіри
  • Пастозність і набряки
  • Нерівний рельєф шкіри
  • Гіперпігментація
  • Позбавлена тонусу, суха і в’яла шкіра
  • Скорочення реабілітаційного періоду після косметичних операцій

Протипоказання:

  • Період  вагітності і лактації
  • Онкологічні захворювання
  • Інфекційні та запалені ураження шкіри в зоні проведення епіляції
  • Менструація

Вартість апаратної ультразвукової чистки

Назва послуги Час Ціна
Турболіфтинг 30 хв 400 грн
Низькочастотний ультразвук 30 хв 400 грн
Ультразвуковий пілінг 30 хв 400 грн

Як відбувається процедура ультразвукової чистки?

Перед процедурою косметолог видаляє декоративну косметику, пил і шкірне сало за допомогою очищувальних засобів. Потім на шкіру наноситься спеціальний гель, який під впливом ультразвукових хвиль допомагає відшелушувати ороговілі клітини епідермісу. Далі по обличчю проводять скрабером, видаляючи всі забруднені виділення. І завершається процедура нанесенням заспокійливого крему за типом шкіри.

Для чого використовується УЗ чистка обличчя?

УЗ-чистка обличчя Київ – це м’який, але ефективний спосіб боротьби з закупоренням пор, комедонами і висипаннями вугрів. Частоту процедури визначає лікар-косметолог, як правило достатньо однієї чистки на три-чотири тижні.

Якщо у вас жирного типу шкіра, при регулярному проходженні УЗ-чистки ви помітите значне зниження вироблення шкірного сала. Якщо ж ви володарка сухої шкіри, не припиняйте користуватися живильними і зволожуючими кремами.

Досить часто ультразвукову чистку обличчя використовують як попередню процедуру перед іншими видами косметичного впливу. Очищені пори краще сприймають наступні маніпуляції, а відсутність травматизації шкіри після такої чистки уможливлює подальші лікувальні процедури.

Процедура ультразвукової чистки доступна не тільки для обличчя, але і для тіла. У NDL SPA ми виконуємо також чистку зони декольте, спини, плечей (при відсутності запалень в зоні впливу).

УЗ-чистка в NDL SPA – це ідеальна шкіра без почервонінь, набряків і рубців.

Рекомендовані процедури

Лазерне Шліфування

Основна суть даної процедури полягає у випаровуванні лазерним променем поверхневих шарів шкіри з одночасним глибоким прогріванням тканин. Мета 🎯 - вирівнювання шкірного рельєфу та підтяжка обличчя.

Контурна пластика губ

Сучасна ефективна процедура, яка допоможе швидко і без операції збільшити губи, надати їм спокусливу природну форму, додати об'єм, зробити пухкими та красивими

Контурна пластика

підняти куточки рота,прибрати горизонтальні та вертикальні зморшки на лобі та в міжбров'ї,позбутися зморшок навколо очей,прибрати складки на спинці носа,коригувати форму брів;

Запишіться на прийом

"Для запису заповніть анкету"

"Для запису заповніть анкету"