вул. Олени Пчілки 2, оф. 4

Видалення бородавок і папілом

Знайомі багатьом новоутворення на шкірі, такі як папіломи і бородавки, далеко не так безпечні, як прийнято вважати.

Те, що вони взагалі з’явилися на тілі – яскравий сигнал про те, що ваша імунна система дала збій. Ці новоутворення можуть травмуватися одягом, інфікуватися і утворювати на шкірі цілі колонії. З естетичної точки зору це катастрофа. Однак ми здатні швидко вирішити проблему.

Найбільш сучасний і безпечний спосіб видалення патологічних тканин – кріодеструкція, і ми раді повідомити, що необхідне обладнання для таких маніпуляцій у нас є.

Метод кріодеструціі полягає в короткочасному інтенсивному впливі холодоагентом на папіломи, бородавки, мозолі і подібне. Контрольована деструкція дозволяє прибрати тільки патологічні тканини, минаючи області здорової шкіри.

В NDL ми проводимо кріодеструкцію наступних патологічних тканин:

 • видалення  бородавок
 • видалення папілом
 • видалення пігментних плям
 • видалення рубців після вугрів
 • видалення мозолів
 • видалення шаровидної ангіоми

Вартість послуги видалення папілом і бородавок

Назва послуги Ціна
Первинна КОНСУЛЬТАЦІЯ лікаря 200 грн
Видалення БОРОДАВКА 2 3 мм (за 1 елемент) 200 грн
Видалення БОРОДАВКА 2 мм (за 1 елемент) 300 грн
Видалення БОРОДАВКА 4 5 мм (за 1 елемент) 300 грн
Видалення БОРОДАВКА від 6 мм і більше (за 1 елемент) 350 грн
Видалення ПАПІЛОМ від 10 шт 1 000 грн
Видалення папіломи/родинки 1 шт 200 грн

Прийом косметолога  200 грн

Як відбувається видалення папілом і бородавок?

При ураженні великої площини шкіри процедура проводиться під анестезією. Лікар-косметолог зробить укол новокаїну. Після того, як тканини будуть знеболені, спеціальний аплікатор з рідким азотом прикладається до місця патологічного утворення на 20-30 секунд (підошовні бородавки вимагають більш тривалого впливу). Під впливом заморозки тканини стають білястими, це означає, що патологічні області видалені. Потім на місці дії утворюється бульбашка, вона служить захисним бар’єром для нової шкіри, яка утворюється під нею. Через 5-7 днів, як правило, захисний шар зникає, а на його місці буде просто чиста шкіра, без ненависних наростів.

На фізичному рівні це відбувається так: рідина всередині клітин, складова новоутвореннь, замерзає і при розширенні цієї рідини клітини руйнуються. Таким чином гине тканина бородавки або папіломи, замінюючись здоровою шкірою в процесі загоєння.

Перевагою цієї процедури можна назвати те, що загоєння відбувається надзвичайно швидко, а на тілі не залишається слідів і шрамів від проведених маніпуляцій.

Видаляти новоутворення методом кріодеструкції не можна в таких випадках:

 • індивідуальна непереносимість азоту
 • при гіпертонії
 • при наявності будь-якого виду запалення або висипу біля новоутворення
 • при простудних захворюваннях
 • запаленнях внутрішніх органів
 • при вагітності
 • підвищенні температури тіла будь-якої етіології
 • ангіоспазмом
 • епілепсія в анамнезі

Якщо після процедури ви помітили, що поява папілом і бородавок триває – проблема в ослабленому імунітеті і вам слід подумати про звернення до лікаря-імунолога.

Рекомендовані процедури

Лазерне Шліфування

Основна суть даної процедури полягає у випаровуванні лазерним променем поверхневих шарів шкіри з одночасним глибоким прогріванням тканин. Мета 🎯 - вирівнювання шкірного рельєфу та підтяжка обличчя.

Контурна пластика губ

Сучасна ефективна процедура, яка допоможе швидко і без операції збільшити губи, надати їм спокусливу природну форму, додати об'єм, зробити пухкими та красивими

Контурна пластика

підняти куточки рота,прибрати горизонтальні та вертикальні зморшки на лобі та в міжбров'ї,позбутися зморшок навколо очей,прибрати складки на спинці носа,коригувати форму брів;

Запишіться на прийом

"Для запису заповніть анкету"

"Для запису заповніть анкету"