вул. Олени Пчілки 2, оф. 4

Фотолікування

Кожен, хто страждає на вугрову хворобу, прекрасно знає, наскільки довгим і важким буває лікування цього захворювання. Прийом антибіотиків, корекція харчування, застосування численних мазей і бовтушок … Поспішаємо з радісною новиною! Існує метод, який може позбавити вас від вугрів і комедонов швидко і надійно – це фотолікування.

Фотолікування акне – найбільш ефективний метод терапії боротьби з висипаннями.  Він базується на впливі імпульсним світлом змінної імпульсивності (IPL) на епідерміс.

Показання:

 • Жирна і пориста шкіра
 • Розацеа
 • Акне
 • Купероз

Протипоказання:

 • Онкологія;
 • Період вагітності і лактації
 • Загострення хронічних захворювань
 • Фоточутливі дерматози
 • Нещодавня інтенсивна засмага і сонячні опіки
 • Бактеріальні та вірусні інфекції
 • Эпілепсія

Вартість процедури фотолікування

Назва послуги Ціна
Фотолікування лазером 1 елемент 500 грн
Фотолікування лазером АКНЕ декольте+плечі+верхняя частина спини 1 000 грн
Фотолікування лазером АКНЕ обличчя 600 грн
Фотолікування лазером АКНЕ лоб 350 грн
Фотолікування лазером АКНЕ руки 500 грн
Фотолікування лазером АКНЕ спина (верхняя частина) 600 грн
Фотолікування лазером АКНЕ спина повністю 1 000 грн
Фотолікування лазером АКНЕ шия 400 грн
Фотолікування лазером АКНЕ щоки 500 грн
Фотолікування ПІГМЕНТАЦІЯ обличчя 1 000 грн
Фотолікування судин РОЗАЦЕА 1 000 грн

Як працює фотолікування?

Суть методу: заздалегідь підбирається довжина хвилі світла (515-560 нм). Її теплова енергія впливає на порфирин – це пігмент, що виробляється бактеріями acne.

В результаті виділяється синглетний кисень, який руйнує клітинні мембрани бактерій і клітини сальних залоз. Шкіра очищається на глибокому клітинному рівні, такого результату неможливо досягти ніяким іншим методом чистки. Таким чином, фотолікування Київ надає потужну бактерицидну дію, помітно знижуючи жирність шкіри. Більш того, в результаті впливу імпульсного світла на пігмент і судини, вирівнюється колір обличчя, зникає купероз і розацеа.

Штучний ультрафіолет, що продукується апаратно, не має такого потужного і небезпечного впливу на шкіру. Лікар-косметолог підбирає і регулює довжину світлової хвилі і тривалість впливу випромінювання на шкіру в залежності від показань. Вже після перших сеансів фотолікування, аплікація світлових хвиль скорочує кількість бактерій в шкірі на 90%!

Процедура фотолікування неінвазивна (немає контакту приладу з шкірою), що особливо важливо при лікуванні акне – немає загрози додаткового інфікування. Відразу після процедури ви можете зайнятися звичними справами, реабілітаційний період відсутній.

Такий спосіб терапії, як фотолікування, ідеально підійде для пацієнтів із затяжним періодом хвороби – результат помітний відразу ж і він ефективніший ніж інші засоби.

Купероз, особливо на ранніх стадіях, також добре піддається лікуванню фототерапією.

Процедура фотолікування в Києві на Позняках

Фотолікування Позняки впливає тільки на судини, викликаючи їх звуження і коагуляцію, що призводить до зникнення судинних сіточок. Для досягнення і закріплення ефекту необхідно 3-5 процедур, наш лікар-косметолог підбере для вас індивідуальну програму терапії.

Записуйтеся на попередню консультацію та подаруйте собі здорову і сяючу шкіру!

Рекомендовані процедури

Лазерне Шліфування

Основна суть даної процедури полягає у випаровуванні лазерним променем поверхневих шарів шкіри з одночасним глибоким прогріванням тканин. Мета 🎯 - вирівнювання шкірного рельєфу та підтяжка обличчя.

Контурна пластика губ

Сучасна ефективна процедура, яка допоможе швидко і без операції збільшити губи, надати їм спокусливу природну форму, додати об'єм, зробити пухкими та красивими

Контурна пластика

підняти куточки рота,прибрати горизонтальні та вертикальні зморшки на лобі та в міжбров'ї,позбутися зморшок навколо очей,прибрати складки на спинці носа,коригувати форму брів;

Запишіться на прийом

"Для запису заповніть анкету"

"Для запису заповніть анкету"