вул. Олени Пчілки 2, оф. 4

Воскова депіляція

У сучасної жінки, на жаль, не так багато часу для догляду за собою. Тим зручніше відвідувати салонні процедури, які дарують пролонгований ефект.

Воскова депіляція – давно перевірений і оптимальний спосіб позбутися небажаного волосся. Видалення волосся воском можна використовувати для будь-якої частини тіла – від ліквідації пушка над губою, до обробки пальців ніг.

Перед тим, як записатися на процедуру воскової депіляції, просимо уважно ознайомитися зі списком протипоказань:

  • Пошкодження шкірного покриву (ранки, порізи, розчеси)
  • Тромбофлебіт
  • Цукровий діабет
  • Запальні хвороби шкіри
  • Новоутворення на шкірі
  • Опіки
  • Захворювання серця
  • Варикозне розширення вен

Вартість воскової депіляції

Назва послуги Ціна
Бедра 500 грн
Бікіні глибоке 600 грн
Бікіні глибоке (у чоловіків) 500 грн
Бікіні не глибоке 500 грн
Гомілки 500 грн
Груди 600 грн
Губа / підборіддя / виски / щоки 200 грн
Живіт 500 грн
Крижі 300 грн
Обличчя 500 грн
Ноги повністю 700 грн
Пахвові області 400 грн
Предпліччя 300 грн
Руки повністю 500 грн
Спина 800 грн
Сідниці 500 грн

Результат після воскової депіляції

Клієнтки, які регулярно роблять депіляцію воском, відзначають, що ефект від процедури тривалий, близько чотирьох тижнів. І це не дивно, адже на відміну від гоління, у випадку депіляції видаляється сам волосяний фолікул і шкіра надовго залишається атласно-гладенькою на дотик. Другий приємний момент – на місці вилучених волосків не утворюється щетина, немає характерного висипання, яке може виникнути від врослого волосся – після проведення воскової депіляції у вас буде просто рівна, ідеальна шкіра.

Відзначається, що волосся, яке виростає на місці депіляції, набагато світліше і слабкіше від видаленого, і з часом воно може або перетворитися в легкий пушок, або зникнути зовсім.

Крім прямої дії – видалення волосся, процедура воскової депіляції також надає пілінг-ефект, видаляючи разом з непотрібною рослинністю шар ороговілого епідермісу.

Які бувають методики воскової депіляції?

Існує кілька методик воскової депіляції, порадьтеся з лікарем-косметологом NDL SPA, щоб підібрати ту, яка підійде саме вам.

Метод холодновоскової епіляції краще підійде для тонкої, чутливої ​​шкіри. Віск для такої процедури не нагрівають. Повністю виключена ймовірність термостреса для шкіри. Мінусом такої депіляції можна вважати не самий довгостроковий ефект – приблизно через тиждень ви помітите появу нових волосків.

Депіляція теплим воском – з цією процедурою ви отримуєте додатковий spa-ефект. Віск нагрівають до температури не вище 40 ° C. Це дозволяє досить якісно видалити  зайве волосся і одночасно зволожити шкіру, позбавити її від відмерлих клітин верхнього шару, підготувати епідерміс до подальших спа-процедур.

Депіляція гарячим воском – насправді віск не дуже гарячий, близько 55 ° C. Опік ви точно не отримаєте, а ось ефективність процедури буде максимальною і протягом цілого місяця ви зможете забути про те, що існує небажане волосся. Ідеально проводити таку депіляцію перед відпусткою.

Рекомендовані процедури

Лазерне Шліфування

Основна суть даної процедури полягає у випаровуванні лазерним променем поверхневих шарів шкіри з одночасним глибоким прогріванням тканин. Мета 🎯 - вирівнювання шкірного рельєфу та підтяжка обличчя.

Контурна пластика губ

Сучасна ефективна процедура, яка допоможе швидко і без операції збільшити губи, надати їм спокусливу природну форму, додати об'єм, зробити пухкими та красивими

Контурна пластика

підняти куточки рота,прибрати горизонтальні та вертикальні зморшки на лобі та в міжбров'ї,позбутися зморшок навколо очей,прибрати складки на спинці носа,коригувати форму брів;

Запишіться на прийом

"Для запису заповніть анкету"

"Для запису заповніть анкету"