вул. Олени Пчілки 2, оф. 4

Масаж

NDL Groupодин з небагатьох салонів в Києві, який виконує практично всі існуючі види масажу.

Класичний масаж в Києві, на Позняках від 500 грн

Класичний масажце мануальний вплив на шкіру шляхом погладжувань, розтирань, разминань і вібрації. Досвідчені масажисти салону NDL всього за один сеанс відновлюють білковий, мінеральний і газовий обмін в тканинах. Масаж впливає на організм комплексно на шкіру, внутрішні органи і на залози внутрішньої секреції.

Під час класичного масажу механічним способом видаляються ороговілі клітини верхнього шару епітелію, розширюються капіляри, посилюючи загальний кровотік, артеріальна кров інтенсивніше насичується киснем. Масаж відновлює працездатність м’язів, підвищує показники контрактильного і пластичного тонусу у спортсменів. Крім того, зігріваючу дію дає на суглоби і зв’язки, посилений крово- і лімфоток в цих зонах активізує утворення синовіальної рідини.

Для прекрасної половини людства у нас підготовлений цілий арсенал косметичних масажівпілінгів з сіллю і медом, вакуумний і антицелюлітний. Кілька сеансів масажу допоможуть позбутися обридлих сантиметрів на стегнах і талії без виснажливих тренувань у спортзалі. А посилений підшкірний кровообіг і лімфоток позбавить вас від целюліту та зробить шкіру гладенькою і сяючою.

Масаж шийно-комірцевої зони від 400 грн

Масаж шийнокомірцевої зони процедура №1 для всіх працівників офісів і тих, кому довго доводиться витримувати значні інтелектуальні навантаження. Зняття м’язових зажимів в шиї і плечах позбавить вас від втоми і головного болю, додасть енергії і витривалості. Ви згадаєте, що таке нормальний сон і відчуття відпочившого тіла вранці.

Лімфодренажний масаж в NDL Spa всього 500 грн

Лімфодренажний масажце один з видів лікувального масажу з потужним впливом на організм. Такий масаж робиться за показаннями, із суворим урахуванням анамнезу пацієнта і тільки дипломованими фахівцями. Всі рухи виконуються дуже плавно і обережно, по лініях і течією лімфотоку. Утворення синців при цьому виді масажу неприпустимо. Це один з найдоступніших і ефективних способів очищення й омолодження організму. Тіло зробить все саме, треба йому тільки трохи допомогти, розігнавши лімфатичну рідину під шкірою.

Ароматний-медовий масаж

Медовий масажароматна і ефективна процедура для найсміливіших. Ви і наситите шкіру корисними елементами, і помітите ліфтингефект, позбудетеся від надлишкових локальних жирових відкладень і отримаєте відмінний пілінг шкіри в зоні впливу. Перед процедурою рекомендується зробити епіляцію.

Вартість масажу в NDL

Назва послуги Ціна
Масаж АБОНЕМЕНТ з  10 процедур 4 500 грн
Масаж АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ- медовий 600 грн
Масаж АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ 500 грн
Масаж БАНОЧНИЙ 500 грн
Масаж ДЛЯ ВАГІТНИХ 500 грн
Масаж КЛАСИЧНИЙ оздоровчий 500 грн
Масаж ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ 600 грн
Масаж НІГ 300 грн
Масаж РЕЛАКС 600 грн
Масаж СПИНИ 400 грн
Масаж ШИЙНО-КОМІРЦЕВОЇ ЗОНИ + ГОЛОВИ 350 грн
ПІЛИНГ СОЛЬОВИЙ 500 грн

Рекомендовані процедури

Лазерне Шліфування

Основна суть даної процедури полягає у випаровуванні лазерним променем поверхневих шарів шкіри з одночасним глибоким прогріванням тканин. Мета 🎯 - вирівнювання шкірного рельєфу та підтяжка обличчя.

Контурна пластика губ

Сучасна ефективна процедура, яка допоможе швидко і без операції збільшити губи, надати їм спокусливу природну форму, додати об'єм, зробити пухкими та красивими

Контурна пластика

підняти куточки рота,прибрати горизонтальні та вертикальні зморшки на лобі та в міжбров'ї,позбутися зморшок навколо очей,прибрати складки на спинці носа,коригувати форму брів;

Запишіться на прийом

"Для запису заповніть анкету"

"Для запису заповніть анкету"