вул. Олени Пчілки 2, оф. 4

Пресотерапія

Пресотерапія в Києві – одина з найсучасніших методик лікувально-косметичного масажу, що впливає на судинну і лімфатичну системи організму. Такий масаж називають ще компресійним або апаратним лімфодренажним.

Прессомассаж представляє собою послідовне стиснення різних частин тіла, за допомогою спеціальних манжетів. Подача тиску і розслаблення регулюється апаратно, за індивідуальною програмою для кожного пацієнта.

Показання:

  • Надмірна вага, локальні жирові відкладення
  • Застій лімфи
  • Целюліт
  • Набряки

Протипоказання:

  • Тромбоз глибоких вен
  • Онкологічні захворювання
  • Ниркова недостатність
  • Судинні захворювання
  • Серцева недостатність
  • Гемофілія

Вартість сеансів пресотерапії

Назва послуги Ціна
Пресотерапія 1 сеанс 400 грн
Пресотерапія 1 сеанс (РУКИ+ЖИВІТ) 400 грн
! АКЦИЯ ! Пресотерапія АБОНЕМЕНТ 10 процедур (НОГИ+ЖИВІТ) 2000 грн
! АКЦИЯ ! Пресотерапія АБОНЕМЕНТ 10 процедур (РУКИ) 2000 грн

Примітка: при замовленні 10 процедур, костюм в подарунок, вартість костюма для процедури 100 грн. Купівля костюма для процедури обов’язкове!

Як відбувається процес пресотерапії?

М’який масаж по точкам переміщує венозні і лімфатичні потоки, активізуючи обмінні процеси. Це допомагає прибрати набряки, застої лімфи і целюліт. Жирові відкладення, що утворюють “апельсинову кірку” – це, по суті, своєрідні кишеньки під шкірою, нерівномірно заповнені жировими клітинами. Лімфодренажний масаж руйнує ці грудкуваті утворення і про целюліт можна надовго забути.

Чохли-манжети для пресотерапії бувають різних видів, в залежності від того, якій частині тіла потрібен масаж. Тиск стисненого повітря триває приблизно 15 секунд, в цей момент потік крові і лімфи посилюється. Потім стиснення поступово слабшає, судини розширюються, обмінні процеси проходять швидше.

Масаж-пресотерапію призначають курсом, в середньому він складається з 10-12 процедур, тривалість кожної близько 40 хвилин. Перерва між сеансами становить 2-3 дні.

Переваги пресотерапії в NDL можна перераховувати безкінечно

Pulstar –професійний терапевтичний апарат для пресотерапії та лімфодренажу

Перш за все, це безпечне і гарантоване зниження ваги, підвищення загального м’язового тонусу.

Пресотерапія зміцнює стінки судин, попереджаючи варикоз і перешкоджаючи тромбозу. Цей масаж, на відміну від більшості антицелюлітних процедур, безболісний. Ви просто розслабляєтеся, а в той же час на клітинному рівні відбувається руйнування локальних жирових відкладень.

Апаратний лімфодренажний масаж не має вікових обмежень і у нього невеликий список протипоказань.

Компресійний масаж допомагає привести тіло в форму після пологів, прибирає судинні сітки та робить стрії (розтяжки) менш вираженими. Пресотерапія допомагає у відновленні м’язів і скорочує посттравматичний період у спортсменів. Ефект від процедури помітний вже після першого сеансу масажу.

Лікарі-косметологи в салоні допоможуть вам визначитися, яка тривалість курсу підійде саме вам і грамотно проведуть повний цикл апаратного лимфодренажного масажу.

Результат після пресотерапії

Рекомендовані процедури

Лазерне Шліфування

Основна суть даної процедури полягає у випаровуванні лазерним променем поверхневих шарів шкіри з одночасним глибоким прогріванням тканин. Мета 🎯 - вирівнювання шкірного рельєфу та підтяжка обличчя.

Контурна пластика губ

Сучасна ефективна процедура, яка допоможе швидко і без операції збільшити губи, надати їм спокусливу природну форму, додати об'єм, зробити пухкими та красивими

Контурна пластика

підняти куточки рота,прибрати горизонтальні та вертикальні зморшки на лобі та в міжбров'ї,позбутися зморшок навколо очей,прибрати складки на спинці носа,коригувати форму брів;

Запишіться на прийом

"Для запису заповніть анкету"

"Для запису заповніть анкету"