вул. Олени Пчілки 2, оф. 4

Масаж Обличчя

Вартість масажу обличчя

Назва послуги Ціна
Масаж класичний 400 грн
Масаж пластичний 400 грн
Масаж по Жаке 400 грн

Як це працює?

Професійний лікаркосметолог NDL SPA знає, де проходять лінії лімфотоку, з якою інтенсивністю і силою можна проводити маніпуляції з обличчям по масажним лініям. Контактна стимуляція шкіри призводить до розгону лімфо-і кровотоку, міжклітинний обмін прискорюється, відповідно, шкіра отримує поживні речовини швидше і в більшому обсязі.

Активізуються також процеси вироблення колагену і еластину, шкіра стає набагато більш пружною, а дрібні зморшки зникають.

Эфект після масажу обличчя

Ефект після серії сеансів масажу дійсно вражає. Зникають набряки, лінії обличчя стають чіткішими, овал обличчя підтягується.

Масаж обличчя не тільки позбавить вас від уже наявних зморшок, але і допоможе відтермінувати появу нових.

Однак, як і будь-яка медична процедура, косметичний масаж обличчя в NDL SPA має ряд протипоказань і обмежень.

Варто відмовитися від процедури якщо у вас:

  • є великі родимки і бородавки
  • відкриті рани або запалення на обличчі
  • герпес
  • гемофілія

У NDL SPA ви можете проконсультуватися з лікарем, який саме масаж обличчя вам необхідний, в залежності від косметичної проблеми.

Ми використовуємо три найбільш ефективні методики масажу

Класичний масаж обличчя: гарантія свіжості обличчя і гарного тонусу шкіри. Відмінний antiage засіб для тих, хто хоче зберегти молодість і красу.

Пластичний масаж обличчя: незамінний для тих, хто мріє про чіткий, скульптурний овал обличчя без в’ялої шкіри і птозу. Активно впливаючи на мімічну мускулатуру, лікаркосметолог немов заново формує контури обличчя.

Міофасціальний масаж по Жаке: лікувальний масаж, що прибирає вугрові висипи, сліди постакне, регулює шкірне саловиділення. Це щипковий метод масажу, досить чутливий, проте ефект від процедури вартий того.

Масаж, крім лікувального і косметичного ефектів, надає також розслаблюючу дію, знімає стрес, сприяє поліпшенню настрою і загального життєвого тонусу.

Рекомендовані процедури

Лазерне Шліфування

Основна суть даної процедури полягає у випаровуванні лазерним променем поверхневих шарів шкіри з одночасним глибоким прогріванням тканин. Мета 🎯 - вирівнювання шкірного рельєфу та підтяжка обличчя.

Контурна пластика губ

Сучасна ефективна процедура, яка допоможе швидко і без операції збільшити губи, надати їм спокусливу природну форму, додати об'єм, зробити пухкими та красивими

Контурна пластика

підняти куточки рота,прибрати горизонтальні та вертикальні зморшки на лобі та в міжбров'ї,позбутися зморшок навколо очей,прибрати складки на спинці носа,коригувати форму брів;

Запишіться на прийом

"Для запису заповніть анкету"

"Для запису заповніть анкету"